Ziemia Cieszyńska

Koło Łowieckie / Zarząd koła Nr obwodu łowieckiego / położony w woj.
1.Bażant Dzięgielów (pokaż szczegóły)
Prezes: Radosław Sikora
Łowczy: Tomasz Pieczonka
Skarbnik: Jan Sztwiertnia
Sekretarz: Dariusz Sikora
192 / śląskie
2.Brzezie   Hażlach (pokaż szczegóły)
Prezes :  Karol Folwarczny
Łowczy : Teofil Macura
Skarbnik : Jacek Firla
Sekretarz : Zbigniew Posmyk
 182 / śląskie
3.Chybie  Chybie (pokaż szczegóły)
Prezes: Piotr Jonek
Łowczy : Bartłomiej Francuz
Skarbnik : Krzysztof Bąk
Sekretarz : Dawid Pryga
 168 / śląskie
4.Diana  Skoczów (pokaż szczegóły)
Prezes: Tomasz  Heczko
Łowczy: Wiesław Piecha
Skarbnik: Jacek Żywczok
Sekretarz: Marcin Najbor
 179 / śląskie
5.Diana  Skoczów- Pogórze (pokaż szczegóły)
Prezes: Tomasz  Heczko
Łowczy: Dariusz Krywult
Skarbnik: Jacek Żywczok
Sekretarz: Marcin Najbor
 
6. Dębowiec Dębowiec (pokaż szczegóły)
Prezes: Mieczysław Branny
Łowczy: Robert Goroński
Skarbnik: Mirosław Pońc
Sekretarz: Olaf Warzecha
180 / śląskie 
7. Głuszec   Wisła (pokaż szczegóły)
Prezes : Piotr Jurosz
Łowczy : Paweł Jurosz
Skarbnik : Paweł Czyż
Sekretarz : Franciszek Kuś
Gospodarz Koła : Zbigniew Stebel
 201 / śląskie
8. Granica   Zebrzydowice (pokaż szczegóły)
Prezes : Henryk Kania
Łowczy : Henryk Kawik
Skarbnik : Marek Kwiczala
Sekretarz : Mateusz Budziński
V-ce łowczy Wiesław Urbański
 
 183 / śląskie
9.Hubertus   Goleszów (pokaż szczegóły)
Prezes : Krzysztof Farana
Łowczy : Andrzej Czyż
Skarbnik : Bogusław Konecki
Sekretarz : Wiesław Upława

 191 / śląskie
10. Istebna  Istebna (pokaż szczegóły)
Prezes: Michał Urbaczka
Łowczy: Stanisław Worek
Skarbnik: Jan Juroszek
Sekretarz: Zbigniew Michałek
Członek Zarządu: Artur Bury
 208 / śląskie
11.Jarząbek  Wisła (pokaż szczegóły)
Prezes: Andrzej Gruca
Łowczy: Marcin Pustówka
Skarbnik: Maciej Żabicki
Sekretarz: Lidia Cieślar
 200 / śląskie
12.Jastrząb  Pruchna (pokaż szczegóły)
Prezes : Damian Brzoza
Łowczy : Sebastian Kozieł
Skarbnik : Helena Orłowska
Sekretarz : Andrzej Torbus
Podłowczy: Władysław Żyła
 181 / śląskie
13.Jelenica  Ustroń (pokaż szczegóły)
Prezes : Stanisław Piela
Łowczy : Łukasz Piela
Skarbnik : Władysław Pilch
Sekretarz : Mateusz Żdan
 190 / śląskie
14.Olza  Istebna (pokaż szczegóły)
Prezes: Gerard Gruca
Łowczy: Wojciech Kaczmarzyk
Skarbnik: Tomasz Guzik
Sekretarz: Adam Kawulok
 207 / śląskie
15.Sokół  Brenna(pokaż szczegóły)
Prezes: Jerzy Śliwka
Łowczy: Andrzej Rudzicki
Skarbnik: Piotr Kożdoń
Sekretarz: Adam Chrapek
189 / śląskie