Przejdź do treści
Przekaż 1,5 % podatku dla zwierzyny drobnej - FUNDACJA HODOWLI I REINTRODUKCJI ZWIERZĄT DZIKO ŻYJĄCYCH (KRS: 0000319773)
Zarząd Okręgowy Bielsko Biała
Globe
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Strona główna
Nasza struktura
Okręgowy Zjazd Delegatów
Zarząd okręgowy
Okręgowy Sąd Łowiecki
Okręgowy Rzecznik Dyscyplinarny
Komisje problemowe
Kapelan okręgowy
Koła Łowieckie
Koła Łowieckie
Obwody łowieckie
Przepisy prawne
Dla myśliwych
Relikwia św.Huberta
Łowiectwo
Strzelectwo
Strzelnica
Kynologia
Trofeistyka
Kluby
Szkody łowieckie
Ubezpieczenia
Powiatowy Inspektorat Weterynarii
Pliki do pobrania
Pogotowie postrzałkowe
Kontakt
Menu
Strona główna
Nasza struktura
Okręgowy Zjazd Delegatów
Zarząd okręgowy
Okręgowy Sąd Łowiecki
Okręgowy Rzecznik Dyscyplinarny
Komisje problemowe
Kapelan okręgowy
Koła Łowieckie
Koła Łowieckie
Obwody łowieckie
Przepisy prawne
Dla myśliwych
Relikwia św.Huberta
Łowiectwo
Strzelectwo
Strzelnica
Kynologia
Trofeistyka
Kluby
Szkody łowieckie
Ubezpieczenia
Powiatowy Inspektorat Weterynarii
Pliki do pobrania
Pogotowie postrzałkowe
Kontakt
Komisje problemowe
Komisja Strzelecka
Leszek Ryszka Przewodniczący „Groń” Żywiec
Jurosz Paweł Z-ca Przewodniczącego „Głuszec” Wisła
Banaś Robert „Żbik” Dankowice
Galoch Marek „Żbik” Dankowice
Jurosz Hubert „Głuszec” Wisła
Jurosz Marek”Głuszec” Wisła
Kawik Grzegorz „Granica” Zebrzydowice
Kawik Waldemar „Granica” Zebrzydowice
Młoczkowski Edward „Diana” Skoczów
Posmyk Zbigniew „Brzezie ” Hażlach
Upława Wiesław „Hubertus” Goleszów
Wołoszczak Krzysztof „Chybie” w Chybiu
Komisja Kynologiczna
Tomasz Pieczonka „Bażant” Dzięgielów
Rafał Ferster „Puchacz” Kamesznica
Edward Hałdysz „Beskid-Żywiec” Lipowa
Zygmunt Łabudziński „Knieja” Wadowice
Stefan Łupieżowiec „Diana” Skoczów
Grzegorz Siwiec „Ryś” Bielsko-Biała
Angelika Strycka „Klimczok” Buczkowice
Piotr Szarowicz „Knieja” Zabrzeg
Dawid Błoński Niestowarzyszony z KŁ
Piotr Jelonkiewicz Niestowarzyszony z KŁ
Marcin Trybała „Ryś” Jabłonka
Michał Biernat „Głuszec” Rajcza
Komisja Hodowlana
Grzegorz Foik „Beskid-Żywiec” Lipowa – Przewodniczący
Antoni Biernat „Głuszec” Rajcza
Tomasz Heczko „Diana” Skoczów
Piotr Jurosz „Głuszec” Wisła
Wiesław Kudzia „Skalniak” Juszczyn
Maciej Malowiec „Wierchy” Milówka
Marcin Mokwa „Czajka” Kraków
Kajzar Bartłomiej „Istebna” w Istebnej
Ziebura Witold ” Jelenica ” Ustroń
Komisja Kultury i Promocji Łowiectwa
Tomasz Pieczonka Bażant Dzięgielów – Przewodniczący Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa
Justyna Borowiec „Selekcjoner” Pieszyce
Tomasz Borkowski „Wierchy” Milówka
Bartłomiej Francuz „Chybie” w Chybiu
Kinga Sporek ,,Głuszec” Rajcza
Anna Drabczyk „Tur” Bielsko-Biała
Barbara Gajer-Marek „Dzik” Sól
Maciej Gibas „Żbik” Żywiec
Lesław Hankus „Knieja” Zabrzeg
Marek Kwiczala „Granica” Zebrzydowice
Aleksandra Pszczółka niezrzeszona
Michał Pszczółka niezrzeszony
Aleksander Skrzydłowski „Jelenica” Ustroń
Józef Skudlarski „Cietrzew” Mucharz
Czepczor Robert Niezrzeszony
Secci Giuseppe „Hubertus” Goleszów
Członek Honorowy Komisji Kultury – Marek Piotr Krzemień „Myśliwiec” Lanckorona
Komisja Oceny Trofeów Łowieckich
Roman Podkulski „Żbik” Żywiec – Przewodniczący
Sebastian Czuba „Rogacz” Andrychów
Grzegorz Foik „Beskid-Żywiec” Lipowa
Marek Handzlik „Bażant” Bestwina
Olgierd Kłopotowski „Bielsko” Bielsko-Biała
Artur Kopacz „Diana” Zembrzyce
Arkadiusz Kowalczyk „Sokół” Oświęcim
Franciszek Kuś „Głuszec” Wisła
Mirosław Nowak „Orzeł” Osiek
Jan Nykaza „Cyranka” Oświęcim
Radosław Sikora „Bażant” Dzięgielów
Michał Soberka „Klimczok”
Kazimierz Wiewióra „Groń” Żywiec
Marian Wilczek „Jarząbek” Wisła
Lesław Wisiński „Głuszec” Rajcza
Branny Mateusz „Dębowiec” w Dębowcu
Heczko Tomasz „Diana” Skoczów
Kaczmarzyk Wojciech „Olza” Istebna
Obacz Piotr „Ryś” Brzeszcze
Podkulski Michał „Żbik” Żywiec
Steczek Krzysztof „Bór” Maków Podhalański
Ziebura Witold „Jelenica” Ustroń
Komisja Wyceny Trofeów Łowieckich
Zbigniew Juda „Orla Jucha” Ełk – Przewodniczący
Michał Ficek „Knieja” Zawoja – członek honorowy Komisji
Artur Kopacz „Diana” Zembrzyce
Jan Pierchała „Bielsko” Bielsko-Biała
Michał Podkulski „Żbik” Żywiec
Michał Soberka „Klimczok”
Roman Szarzec „Tur” Bielsko-Biała
Sławomir Śledź „Porąbka” Porąbka
Jacek Wójciga „Diana” Zembrzyce
Jakub Żyrek „Puchacz” Kamesznica
Marcin Mokwa „Czajka” Kraków
Mateusz Marszałek „Puszczyk” Łodygowice
Sebastian Świerkosz „Odyniec” Sucha Beskidzka
Sebastian Czuba „Rogacz” Andrychów
Michał Biernat „Głuszec” Rajcza
Paweł Kąkol „Wierchy” Milówka
Grzegorz Włosiak „Knieja” Zawoja
Michał Bednarczyk „Cietrzew” Mucharz
Szymon Brańka „Kozioł” Jaworzno
Tomasz Michulec „Kuna” Żywiec
Komisja ds. opiniowania wniosków Kół Łowieckich o dzierżawę obwodów łowieckich
Michał Ficek „Knieja” Zawoja
Michał Jordan „Ślepowron” Rudzica
Wojciech Kuczyński „Bielsko” Bielsko-Biała
Rafał Malec „Cietrzew” Pewel Ślemieńska
Piotr Olesiak „Jeleń” Sopotnia Wielka
Zespół ds. Kontroli Kół
Andrzej Kudzia „Skalniak” Jusczyn – Przewodniczący
Franciszek Kuś „Głuszec” Wisła
Andrzej Mazur „Knieja” Zabrzeg
Ryszard Siwiec „Ryś” Bielsko-Biała
Paweł Potempa „Beskid” Żywiec- Lipowa
Andrzej Bubnicki „Sokół” Brenna