Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Koła Łowieckie

Ziemia Bielska

Bielsko Bielsko-Biała

Prezes: Robert Dziurko
Łowczy: Marek Kuczyński
Łowczy: Tadeusz Talewski
Skarbnik: Krzysztof Batko
Sekretarz: Krzysztof Szuta
obw. łow.: 189 / śląskie oraz 105 / pomorskie

Bażant Bestwina
Prezes: Marek Handzlik
Łowczy: Marek Olek
Skarbnik:Krzysztof Ślósarczyk
Sekretarz: Tomasz Wejster
obw. łow.: 167 / śląskie

Głuszec Bielsko-Biała
Prezes : Marcin Zoń
Łowczy : Radosław Bojda
Skarbnik : Dariusz Kamiński
Sekretarz : Krzysztof Stuglik
Czł. Z-du: Jarosław Bury
obw. łow.: 177 / śląskie

Hubertus Międzyrzecze
Prezes : Grzegorz Henek
Łowczy : Krzysztof Niewdana
Skarbnik : Jerzy Urbaniec
Sekretarz : Magdalena Centkiewicz
Członek Zarządu -Gospodarz: Paweł Porębski
obw. łow.: 178 / śląskie

Klimczok Buczkowice
Prezes :Bogusław Talaga
Łowczy : Waldemar Soberka
Skarbnik : Marcin Matlak
Sekretarz : Michał Soberka
obw. łow.: 188 / śląskie

Knieja Pisarzowice
Prezes : Henryk Kaczmarczyk
Łowczy : Maciej Kasolik
Skarbnik : Krzysztof Maga
Sekretarz : Robert Blarowski
Podłowczy: Stanisław Wójcik
obw. łow.: 175 / śląskie

Knieja Zabrzeg
Prezes : Jan Francuz
Łowczy : Dominik Kawalerek
Skarbnik : Artur Francuz
Sekretarz : Marcin Kulig
obw. łow.: 168 / śląskie

Porąbka Porąbka
Prezes : Sławomir Śledź
Łowczy : Jarosław Płoskonka
Skarbnik : Jan Wańczyk
Sekretarz : Mariusz Janosik
obw. łow.: 185 / śląskie

Ryś Bielsko-Biała
Prezes : Ryszard Siwiec
Łowczy : Piotr Zając
Skarbnik : Grzegorz Siwiec
Sekretarz : Michał Kurasik
obw. łow.: 47 / śląskie
176 / śląskie

Sokół Bielsko-Biała
Prezes : Jarosław Gajda
Łowczy : Kazimierz Gajda
II Łowczy : Norbert Larysz
Skarbnik : Bogusław Kubica
Sekretarz : Paweł Curzydło
Podłowczy: Mariusz Kuśnierz
Gospodarz: Marek Stanisław
obw. łow.: 187 / śląskie oraz 141 / opolskie

Ślepowron Rudzica
Prezes : Andrzej Szimke
Łowczy :Łukasz Świńczyk
Skarbnik : Andrzej Stokłosa
Sekretarz : Andrzej Lucjan Szimke
V-ce Prezes Kazimierz Neter
obw. łow.: 179 / śląskie

Tur Bielsko-Biała
Prezes: Krzysztof Mazurek
Łowczy: Roman Szarzec
Łowczy obwodu 135: Stanisław Badura
Łowczy obwodu 288: Roman Słomski
Skarbnik : Anna Drabczyk
Sekretarz: Jakub Szostak
Członek Zarządu: Klaudiusz Janik
obw. łow.:
129 / opolskie
154 / śląskie
213 / śląskie
82 / dolnośląskie

Żbik Dankowice
Prezes : Tadeusz Lubański
Łowczy : Tomasz Tretan
Skarbnik : Piotr Pastuszka
Sekretarz : Marek Galoch
Członek Zarządu: Jerzy Szczerbowski
obw. łow.: 166 / śląskie

Ziemia Cieszyńska

Bażant Dzięgielów
Prezes: Radosław Sikora
Łowczy: Tomasz Pieczonka
Skarbnik: Jan Sztwiertnia
Sekretarz: Dariusz Sikora
obw. łow.: 193 / śląskie

Brzezie Hażlach
Prezes : Karol Folwarczny
Łowczy : Teofil Macura
Skarbnik : Jacek Firla
Sekretarz : Zbigniew Posmyk
obw. łow.: 183 / śląskie

Chybie Chybie
Prezes: Piotr Jonek
Łowczy : Bartłomiej Francuz
Skarbnik : Krzysztof Bąk
Sekretarz : Dawid Pryga
obw. łow.: 169 / śląskie

Diana Skoczów
Prezes: Tomasz Heczko
Łowczy: Wiesław Piecha
Skarbnik: Jacek Żywczok
Sekretarz: Marcin Najbor
obw. łow.: 180 / śląskie

Diana Skoczów Pogórze
Prezes: Tomasz Heczko
Łowczy: Dariusz Krywult
Skarbnik: Jacek Żywczok
Sekretarz: Marcin Najbor

Dębowiec Dębowiec
Prezes: Mieczysław Branny
Łowczy: Robert Goroński
Skarbnik: Mirosław Pońc
Sekretarz: Olaf Warzecha
obw. łow.: 181 / śląskie

Głuszec Wisła
Prezes : Piotr Jurosz
Łowczy : Paweł Jurosz
Skarbnik : Paweł Czyż
Sekretarz : Franciszek Kuś
Gospodarz Koła : Zbigniew Stebel
obw. łow.: 202 / śląskie

Granica Zebrzydowice
Prezes : Henryk Kania
Łowczy : Henryk Kawik
Skarbnik : Marek Kwiczala
Sekretarz : Mateusz Budziński
V-ce łowczy Wiesław Urbański
obw. łow.: 184 / śląskie

Hubertus Goleszów
Prezes : Krzysztof Farana
Łowczy : Andrzej Czyż
Skarbnik : Bogusław Konecki
Sekretarz : Wiesław Upława

>>Strona internetowa<<
obw. łow.: 192 / śląskie

Istebna Istebna
Prezes: Michał Urbaczka
Łowczy: Stanisław Worek
Skarbnik: Jan Juroszek
Sekretarz: Zbigniew Michałek
Członek Zarządu: Artur Bury
obw. łow.: 209 / śląskie

Jarząbek Wisła
Prezes: Andrzej Gruca
Łowczy: Marcin Pustówka
Skarbnik: Maciej Żabicki
Sekretarz: Lidia Cieślar
obw. łow.: 201 / śląskie

Jastrząb Pruchna
Prezes : Damian Brzoza
Łowczy : Sebastian Kozieł
Skarbnik : Helena Orłowska
Sekretarz : Andrzej Torbus
Podłowczy: Władysław Żyła
obw. łow.: 182 / śląskie

Jelenica Ustroń
Prezes : Stanisław Piela
Łowczy : Łukasz Piela
Skarbnik : Władysław Pilch
Sekretarz : Mateusz Żdan
obw. łow.: 191 / śląskie

Olza Istebna
Prezes: Gerard Gruca
Łowczy: Wojciech Kaczmarzyk
Skarbnik: Tomasz Guzik
Sekretarz: Adam Kawulok
obw. łow.: 208 / śląskie

Sokół Brenna
Prezes: Jerzy Śliwka
Łowczy: Andrzej Rudzicki
Skarbnik: Piotr Kożdoń
Sekretarz: Adam Chrapek
obw. łow.: 190 / śląskie

Ziemia Oświęcimska

Prezes : Józef Binkowski
Łowczy : Michał Gołda
Skarbnik : Maciej Wojtyła
Sekretarz : Michał Pyzalski

 

Daniel Chełmek-Libiąż
Prezes : Henryk Dwornik
Łowczy : Adam Rokita
Skarbnik : Marcin Stanko
Sekretarz : Jan Trybuś
obw. łow.: 81 / małopolskie

Cyranka Oświęcim
Prezes : Jan Nykaza
Łowczy : Marek Waliczek
Skarbnik : Kacper Waliczek
Sekretarz : Hubert Motyka
obw. łow.: 89 / małopolskie oraz 212 / śląskie

Jeleń Kęty
Prezes : Eugeniusz Zawadzki
Łowczy : Józef Szczęść
Skarbnik : Krzysztof Pyrda
Sekretarz : Mateusz Fryszczak
obw. łow.: 98 / małopolskie

Kruk Zator
Prezes : Marek Bagier
Łowczy : Maciej Kuzia
Skarbnik : Dariusz Hutny
Sekretarz : Wojciech Wróbel
Podłowczy: Michał Gołda
obw. łow.: 94 / małopolskie

Sokół Oświęcim
Prezes : Marek Szklarski
Łowczy : Arkadiusz Kowalczyk
Skarbnik : Dominik Jarosz
Sekretarz : Krzysztof Jarosz
obw. łow.: 90 / małopolskie oraz 181 / małopolskie

Orzeł Osiek
Prezes: Adam Załuczkowski
V-ce Prezes: Bartłomiej Płonka
Łowczy: Tomasz Bies
Skarbnik: Maciej Gabryś
Sekretarz: Wojciech Zacny
obw. łow.: 97 / małopolskie

Ostoja Ryczów

Prezes: Władysław Gwiazdowski
Łowczy: Krzysztof Piotrowski
Skarbnik: Zbigniew Chmura
Sekretarz: Szymon Brańka

 

Ryś Brzeszcze
Prezes: Jacek Wawro
Łowczy: Hubert Płoskonka
Skarbnik: Tomasz Grzebinoga
Sekretarz: Robert Piętoń
obw. łow.: 92 / małopolskie

Ziemia Suska

Babiogórskie Sidzina
Prezes: Krzysztof Hampel
Łowczy: Krzysztof Lasek
Skarbnik: Czesław Kulka
Sekretarz: Marcin Hampel
obw. łow.: 120 / małopolskie

Bór Maków Podhalański
Prezes: Krzysztof Steczek
Łowczy: Wiesław Woszczek
Skarbnik: Marek Leśniak
Sekretarz: Marek Malarczyk
obw. łow.: 113 / małopolskie

Bystra Bystra Podhalańska
Prezes : Stanisław Kołton
Łowczy : Maciej Filipia
Skarbnik : Roksana Maciaszek-Kulka
PO Sekretarz : Stanisław Maciaszek
obw. łow.: 118 / małopolskie

Diana Zembrzyce
Prezes : Albin Malina
Łowczy : Artur Kopacz
Skarbnik : Zbigniew Wróbel
Sekretarz : Jacek Wójciga
obw. łow.: 110 / małopolskie

Groń Maków Podhalański
Prezes : Dariusz Stanaszek
Łowczy : Szymon Nieciąg
Skarbnik : Jan Hawieńczyk
Sekretarz : Zbigniew Oliwa
obw. łow. 111 / małopolskie

Jarząbek Białka Grzechynia
Prezes: Stanisław Basiura
Łowczy: Maciej Stopa
Skarbnik: Kazimierz Groń
Sekretarz: Wiesław Pęczek
obw. łow.: 114 / małopolskie

Jeleń Jordanów
Prezes: Władysław Hodorowicz
Łowczy: Dariusz Stasiak
Skarbnik: Józef Stasiak
Sekretarz: Krzysztof Rol
obw. łow.: 188 i 230 / małopolskie

Knieja Jordanów
Prezes: Jacek Mordarski
Łowczy: Józef Bożek
Skarbnik: Wojciech Bachul
Sekretarz: Konrad Gruca
obw. łow.: 115 / małopolskie

Knieja Zawoja
Prezes: Stanisław Żywczak
Łowczy: Michał Ficek
Skarbnik: Marcin Wątlikiewicz
Sekretarz: Ryszard Siąkowski
obw. łow.: 116 / małopolskie

Odyniec Sucha Beskidzka
Prezes : Władysław Maciaszek
Łowczy : Czesław Świerkosz
Skarbnik : Piotr Kamiński
Sekretarz : Sebastian Świerkosz
obw. łow.: 109 / małopolskie

Skalniak Juszczyn
Prezes: Jerzy Bartyzel
Łowczy: Andrzej Kudzia
Skarbnik: Jan Ceremuga
Sekretarz: Bernadetta Dyrcz
Podłowczy: Tadeusz Stec
obw. łow.: 117 / małopolskie

Szarak Jordanów
Prezes: Stanisław Pudo
Łowczy: Władysław Medes
Skarbnik: Ryszard Mroszczak
Sekretarz: Rafał Lubaszka
obw. łow.: 119 / małopolskie

Żbik Lachowice
Prezes: Dionizy Baca
Łowczy: Józef Bodzek
Skarbnik: Józef Kowaliczek
Sekretarz: Piotr Bodzek
obw. łow.: 112 / małopolskie

Ziemia Wadowicka

Bażant Wadowice
Prezes :
Łowczy : Andrzej Gałuszka
Skarbnik : Adam Pietras
Sekretarz : Jacek Miszczyk
Podłowczy: Łukasz Nowak
obw. łow.: 101 / małopolskie

Beskid Andrychów
Prezes: Jacek Wykręt
Łowczy: Sławomir Zieliński
PO Skarbnik: Grzegorz Targosz
Sekretarz: Radosław Pytel
obw. łow.: 104 / małopolskie

Bór Stryszów
Prezes : Józef Miska
Łowczy : Tadeusz Rodkiewicz
Skarbnik : Augustyn Mirocha
Sekretarz :Artur Adamczyk
Członek Zarządu: Maciej Węgrzyniak
obw. łow.: 107 / małopolskie

Cietrzew Mucharz

Prezes: Adam Mreńca
Łowczego: Józef Owcarz
Skarbnik: Bogusław Boguń
Sekretarz: Ryszard Czaicki
 


obw. łow.: 106 / małopolskie

Hubert Ryczów
Prezes : Franciszek Fryc
Łowczy : Mariusz Górecki
Skarbnik : Krzysztof Kudzia
Sekretarz : Elżbieta Pełkowska
obw. łow.: 95 / małopolskie

Jarząbek Kalwaria Zebrzydowska
Prezes : Jerzy Ziemba
Łowczy : Marcin Gasiński
Skarbnik : Ryszard Sikora
Sekretarz : Rafał Babicz
obw. łow.: 102 / małopolskie

Knieja Wadowice
Prezes: Zygmunt Łabudziński
Łowczy: Piotr Biliński
Skarbnik: Wiesław Płachta
Sekretarz: Andrzej Szkudlarek
V-ce Łowczy: Zbigniew Cieciak
V-ce Łowczy: Tomasz Ćwiękała
obw. łow.: 100 i 105 / małopolskie

Mewa Brzeźnica
Prezes : Józef Ignacyk
Łowczy :Bogdan Ochman
Skarbnik : Andrzej Garlej
Sekretarz : Krzysztof Sekuła
obw. łow.: 96 / małopolskie

Myśliwiec Lanckorona
Prezes: Andrzej Bisping
Łowczy: Tomasz Cora
Skarbnik: Mariusz Kotarba
Sekretarz: Hubert Skupień
obw. łow.: 144 / małopolskie

Rogacz Andrychów
Prezes : Wojciech Janosz
Łowczy : Sebastian Czuba
Skarbnik : Hubert Walusiak
Sekretarz : Andrzej Kudłacik
obw. łow.: 103 / małopolskie

Szarak Gierałtowice
Prezes : Zygmunt Piskorz
Łowczy : Stanisław Paluch
Skarbnik : Bogdan Kozioł
Sekretarz : Robert Wolas
Członek Zarządu: Andrzej Kutka
obw. łow.: 99 / małopolskie

Ziemia Żywiecka

Beskid-Żywiec Lipowa
Prezes :Paweł Konstanty
Łowczy 199: Janusz Rubys
Łowczy 185: Marek Polak
Skarbnik : Wojciech Świniański
Sekretarz : Grzegorz Czornik
Podłowczy 199: Adam Temel
Podłowczy 185: Mieczysław Czylok
obw. łow.: 186 śląskie oraz 200/ śląskiego

Borsuk Gilowice
Prezes: Tadeusz Michałek
Łowczy: Henryk Bodzek
Skarbnik: Emil Orłowski
Sekretarz: Bohdan Pochopień
obw. łow.: 197 / śląskie

Cietrzew Pewel Ślemieńska
Prezes: Kazimierz Legler
Łowczy: Rafał Malec
Skarbnik: Andrzej Posz
Sekretarz: Józef Kuglarz
obw. łow.: 198 / śląskie

Dzik Sól
Prezes : Wojciech Szkotak
Łowczy : Hubert Gajer
Skarbnik : Sebastian Szczotka
Sekretarz : Barbara Gajer – Marek
obw. łow.: 210 / śląskie

Głuszec Rajcza

Prezes:Jan Ficoń
Łowczy: Tomasz Bryś
Skarbnik: Kinga Sporek
PO Sekretarz: Kacper Ficoń
 


obw. łow.: 214 / śląskie

Groń Żywiec
Prezes: Krzysztof Słowik
Łowczy: Leszek Ryszka
Skarbnik: Ryszard Gałuszka
Sekretarz: Mirosław Lalik
obw. łow.: 199 / śląskie

Hubert Jeleśnia
Prezes: Jan Jędrzejak
Łowczy: Roman Kormaniak
Skarbnik: Piotr Kubica
Sekretarz: Dawid Wilczęga
obw. łow.: 203 / śląskie

Jeleń Sopotnia Wielka
Prezes: Piotr Olesiak
Łowczy: Rafał Pastor
Skarbnik: Magdalena Góra
Sekretarz: Wacław Chrobak
obw. łow.: 204 / śląskie

Knieja Cięcina
Prezes: Bogusław Polak
Łowczy: Józef Chowaniec
Skarbnik: Andrzej Eisler
Sekretarz: Grzegorz Dziedzic
obw. łow.: 205 / śląskie

Kuna Żywiec
Prezes: Tomasz Michulec
Łowczy: Jarosław Spyrka
Skarbnik: Rafał Walaszek
Sekretarz: Jerzy Dąbrowski
V-ce Łowczy: Jarosław Tomiczek
obw. łow.: 194/śląskie

Puchacz Kamesznica

Prezes: Wojciech Pierlak
Łowczy: Jakub Żyrek
Skarbnik: Edward Legierski
Sekretarz: Leszek Sznajdrowicz
 


obw. łow.: 207 / śląskie

Puszczyk Łodygowice
Prezes: Czesław Midor
Łowczy: Stanisław Matlak
Skarbnik: Nazarij Czereczyn
Sekretarz: Grzegorz Zuziak
obw. łow.: 196/ śląskie

Wierchy Milówka

Prezes: Łukasz Słowik
Łowczy: Maciej Malowiec
Skarbnik: Tomasz Żyrek
Sekretarz: Paweł Kąkol
 


obw. łow.: 206 / śląskie

Żbik Żywiec
Prezes: Michał Gibas
Łowczy: Michał Podkulski
Skarbnik: Bogusław Bogacz
Sekretarz: Paweł Szewczyk
obw. łow.: 195 / śląskie