Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Okręgowy Zjazd Delegatów

LPNazwisko i Imię, funkcja
1Piotr Olesiak – Przewodniczący Zjazdu
2Jan Nykaza – Zastępca przewodniczącego Zjazdu
3Wojciech Kuczyński – Zastępca przewodniczącego Zjazdu
4Zygmunt Łabudziński – Zastępca przewodniczącego Zjazdu
5Leszek Ryszka – sekretarz Zjazdu
Imię i nazwisko | Koło Łowieckie
1 Bagier Marek Kruk Zator
2 Bielesz Kazimierz Granica Zebrzydowice
3 Bodzek Józef Żbik Lachowice
4 Bugaj Zbigniew Borsuk Gilowice
5 Brzoza Damian Jastrząb Pruchna
6 Bysko Henryk Beskid Żywiec -Lipow…
7 Czuba Sebastian Rogacz Andrychów
8 Czylok Mieczysław Beskid Żywiec -Lipow…
9 Duda Kazimierz Bystra Bystra Podhal…
10 Dwornik Henryk Daniel Chełmek-Libiąż
11 Faruga Anatol Niezrzeszony
12 Ficek Michał Knieja Zawoja
12 Ficoń Jan Głuszec Rajcza
14 Foik Grzegorz Beskid Żywiec -Lipow…
15 Folwarczny Karol Brzezie Hażlach
16 Francuz Bartłomiej Chybie Chybie
17 Gajda Jarosław Sokół Bielsko-Biała
18 Gałkowski Janusz Hubertus Goleszów
19 Gałuszka Andrzej Bażant Wadowice
20 Garlej Andrzej Mewa Brzeźnica
21 Glac Mateusz Bażant Dzięgielów
22 Goroński Robert Dębowiec Dębowiec
23 Gruca Gerard Olza Istebna
24 Gunia Marcin Jarząbek Wisła
25 Hampel Krzysztof Babiogórskie Sidzina
26 Handzlik Marek Bażant Bestwina
27 Heczko Tomasz Diana Skoczów
28 Henek Grzegorz Hubertus Międzyrzecz…
29 Jordan Michał Ślepowron Rudzica
30 Jurosz Piotr Głuszec Wisła
31 Kaczmarzyk Grzegorz Istebna Istebna
32 Kłopotowski Olgierd Bielsko Bielsko-Biał…
33 Konicki Zbigniew Diana Skoczów
34 Kopacz Artur Diana Zembrzyce
35 Koźbiał Maciej Bór Stryszów
36 Kubok Jarosław Jelenica Ustroń
37 Kuczyński Wojciech Bielsko Bielsko-Biał…
38 Kuder Wacław Knieja Pisarzowice
39 Kudzia Andrzezj Skalniak Juszczyn
40 Kulka Czesław Babiogórskie Sidzina
41 Kuśnierz Mariusz Sokół Bielsko-Biała
42 Lubański Tadeusz Żbik Dankowice
43 Lubaszka Rafał Szarak Jordanów
44 Łabudziński Zygmunt Knieja Wadowice
45 Machej Karol Jastrząb Pruchna
46 Madzia Michał Sokół Brenna
47 Malec Rafał Cietrzew Pewel Ślemi…
48 Mazurek Krzysztof Tur Bielsko-Biała
49 Michulec Tomasz Kuna Żywiec
50 Midor Czesław Puszczyk Łodygowice
51 Mika Tadeusz Puchacz Kamesznica
52 Mizia Władysław Hubert Jeleśnia
53 Mokwa Marcin „Czajka” w Krakowie
54 Mordarski Bogumił Knieja Jordanów
55 Mreńca Adam Cietrzew Mucharz
56 Nykaza Jan Cyranka Oświęcim
57 Olesiak Piotr Jeleń Sopotnia Wielk…
58 Pacyga Antoni Knieja Zabrzeg
59 Palacz Franciszek Jeleń Jordanów
60 Paluch Hubert Szarak Gierałtowice
61 Piotrowski Krzysztof Hubert Ryczów
62 Podkulski Michał Żbik Żywiec
63 Rybiński Tomasz Głuszec Rajcza
64 Ryszka Leszek Groń Żywiec
65 Sikora Ryszard Jarząbek Kalwaria Ze…
66 Skrzyp Władysław Knieja Cięcina
67 Słowik Łukasz Wierchy Milówka
68 Soberka Michał Klimczok Buczkowice
69 Stanaszek Dariusz Groń Maków Podhalański
70 Stasiak Józef Jeleń Jordanów
71 Stopa Maciej Jarząbek Białka-Grze…
72 Szarzec Roman Głuszec Wisła
73 Szklarski Marek Sokół Oświęcim
74 Szkotak Wojciech Dzik Sól
75 Śledź Sławomir Porąbka Porąbka
76 Świerkosz Sebastian Odyniec Sucha Beskid…
77 Tomecki Ireneusz Leśnik Kobiór
78 Trubiłowicz Czesław Tur Bielsko-Biała
79 Wawro Jacek Ryś Brzeszcze
80 Woszczek Wiesław Bór Maków Podhalańsk…
81 Wójcicki Michał Orzeł Osiek
82 Zacny Piotr Niezrzeszony
83 Zając Piotr Ryś Bielsko-Biała
84 Zawadzki Eugeniusz Jeleń Kęty
85 Zieliński Sławomir Beskid Andrychów
86 Zoń Marcin Głuszec Bielsko-Biał…
87 Żabnicki Stanisław Słonka Jaworzno

 

LPNazwisko i Imię | Koło Łowieckie
1Henryk Chowaniok „Jelenica” Ustroń
2Andrzej Kudzia „Skalniak” Juszczyn
3Tadeusz Mynarski „Żbik” Dankowice
4Paweł Potempa „Beskid-Żywiec” Lipowa
5Ryszard Siwiec „Ryś” Bielsko-Biała
LPNazwisko i Imię | Koło Łowieckie
1Anatol Faruga – niestowarzyszony z Kołem Łowieckim
2Jan Ficoń „Głuszec” Rajcza
3Gerard Gruca „Olza” Istebna
4Wojciech Kuczyński „Bielsko” Bielsko-Biała
5Karol Machej „Jastrząb” Pruchna
6Henryk Sojka „Knieja” Zabrzeg
7Andrzej Szimke „Ślepowron” Rudzica