Komisje problemowe

  1. Leszek Ryszka Przewodniczący „Groń” Żywiec
  2. Jurosz Paweł Z-ca Przewodniczącego „Głuszec” Wisła
  3. Banaś Robert „Żbik” Dankowice
  4. Galoch Marek „Żbik” Dankowice
  5. Jurosz Hubert „Głuszec” Wisła
  6. Jurosz Marek”Głuszec” Wisła
  7. Kawik Grzegorz „Granica” Zebrzydowice
  8. Kawik Waldemar „Granica” Zebrzydowice
  9. Młoczkowski Edward „Diana” Skoczów
  10. Posmyk Zbigniew „Brzezie ” Hażlach
  11. Upława Wiesław „Hubertus” Goleszów
  12. Wołoszczak Krzysztof „Chybie” w Chybiu
  1. Tomasz Pieczonka „Bażant” Dzięgielów – przewodniczący
  2. Rafał Ferster „Puchacz” Kamesznica
  3. Edward Hałdysz „Beskid-Żywiec” Lipowa
  4. Zygmunt Łabudziński „Knieja” Wadowice
  5. Stefan Łupieżowiec „Diana” Skoczów
  6. Grzegorz Siwiec „Ryś” Bielsko-Biała
  7. Angelika Strycka „Klimczok” Buczkowice
  8. Piotr Szarowicz „Knieja” Zabrzeg
  9. Dawid Błoński Niestowarzyszony z KŁ
  10. Piotr Jelonkiewicz Niestowarzyszony z KŁ
  11. Marcin Trybała „Ryś” Jabłonka
  12. Michał Biernat „Głuszec” Rajcza
  1. Grzegorz Foik „Beskid-Żywiec” Lipowa – Przewodniczący
  2. Antoni Biernat „Głuszec” Rajcza
  3. Tomasz Heczko „Diana” Skoczów
  4. Piotr Jurosz „Głuszec” Wisła
  5. Wiesław Kudzia „Skalniak” Juszczyn
  6. Maciej Malowiec „Wierchy” Milówka
  7. Marcin Mokwa „Czajka” Kraków
  8. Kajzar Bartłomiej „Istebna” w Istebnej
  9. Ziebura Witold ” Jelenica ” Ustroń
  1. Tomasz Pieczonka Bażant Dzięgielów – Przewodniczący Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa
  2. Justyna Borowiec „Selekcjoner” Pieszyce
  3. Tomasz Borkowski „Wierchy” Milówka
  4. Bartłomiej Francuz „Chybie” w Chybiu
  5. Kinga Sporek ,,Głuszec” Rajcza
  6. Anna Drabczyk „Tur” Bielsko-Biała
  7. Barbara Gajer-Marek „Dzik” Sól
  8. Maciej Gibas „Żbik” Żywiec
  9. Lesław Hankus „Knieja” Zabrzeg
  10. Marek Kwiczala „Granica” Zebrzydowice
  11. Aleksandra Pszczółka niezrzeszona
  12. Michał Pszczółka niezrzeszony
  13. Aleksander Skrzydłowski „Jelenica” Ustroń
  14. Józef Skudlarski „Cietrzew” Mucharz
  15. Czepczor Robert Niezrzeszony
  16. Secci Giuseppe „Hubertus” Goleszów
  17. Członek Honorowy Komisji Kultury – Marek Piotr Krzemień „Myśliwiec” Lanckorona
  1. Roman Podkulski „Żbik” Żywiec – Przewodniczący
  2. Sebastian Czuba „Rogacz” Andrychów
  3. Grzegorz Foik „Beskid-Żywiec” Lipowa
  4. Marek Handzlik „Bażant” Bestwina
  5. Olgierd Kłopotowski „Bielsko” Bielsko-Biała
  6. Artur Kopacz „Diana” Zembrzyce
  7. Arkadiusz Kowalczyk „Sokół” Oświęcim
  8. Franciszek Kuś „Głuszec” Wisła
  9. Mirosław Nowak „Orzeł” Osiek
  10. Jan Nykaza „Cyranka” Oświęcim
  11. Radosław Sikora „Bażant” Dzięgielów
  12. Michał Soberka „Klimczok”
  13. Kazimierz Wiewióra „Groń” Żywiec
  14. Marian Wilczek „Jarząbek” Wisła
  15. Lesław Wisiński „Głuszec” Rajcza
  16. Branny Mateusz „Dębowiec” w Dębowcu
  17. Heczko Tomasz „Diana” Skoczów
  18. Kaczmarzyk Wojciech „Olza” Istebna
  19. Obacz Piotr „Ryś” Brzeszcze
  20. Podkulski Michał „Żbik” Żywiec
  21. Steczek Krzysztof „Bór” Maków Podhalański
  22. Ziebura Witold „Jelenica” Ustroń
  1. Zbigniew Juda „Orla Jucha” Ełk – Przewodniczący
  2. Michał Ficek „Knieja” Zawoja – członek honorowy Komisji
  3. Artur Kopacz „Diana” Zembrzyce
  4. Jan Pierchała „Bielsko” Bielsko-Biała
  5. Michał Podkulski „Żbik” Żywiec
  6. Michał Soberka „Klimczok”
  7. Roman Szarzec „Tur” Bielsko-Biała
  8. Sławomir Śledź „Porąbka” Porąbka
  9. Jacek Wójciga „Diana” Zembrzyce
  10. Jakub Żyrek „Puchacz” Kamesznica
  11. Marcin Mokwa „Czajka” Kraków
  12. Mateusz Marszałek „Puszczyk” Łodygowice
  13. Sebastian Świerkosz „Odyniec” Sucha Beskidzka
  14. Sebastian Czuba „Rogacz” Andrychów
  15. Michał Biernat „Głuszec” Rajcza
  16. Paweł Kąkol „Wierchy” Milówka
  17. Grzegorz Włosiak „Knieja” Zawoja
  18. Michał Bednarczyk „Cietrzew” Mucharz
  19. Szymon Brańka „Kozioł” Jaworzno
  20. Tomasz Michulec „Kuna” Żywiec
  1. Michał Ficek „Knieja” Zawoja
  2. Michał Jordan „Ślepowron” Rudzica
  3. Wojciech Kuczyński „Bielsko” Bielsko-Biała
  4. Rafał Malec „Cietrzew” Pewel Ślemieńska
  5. Piotr Olesiak „Jeleń” Sopotnia Wielka
  1. Andrzej Kudzia „Skalniak” Jusczyn – Przewodniczący
  2. Franciszek Kuś „Głuszec” Wisła
  3. Andrzej Mazur „Knieja” Zabrzeg
  4. Ryszard Siwiec „Ryś” Bielsko-Biała
  5. Paweł Potempa „Beskid” Żywiec- Lipowa
  6. Andrzej Bubnicki „Sokół” Brenna