Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Piotr Szarowicz nowym Przewodniczącym Komisji Kynologicznej przy ZO PZŁ w Bielsku-Białej

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Bielsku-Białej informuje, że Uchwałą Zarządu Okręgowego na stanowisko Przewodniczącego Komisji Kynologicznej przy ZO PZŁ w Bielsku-Białej został powołany kol. Piotr Szarowicz.

Kol. Piotr Szarowicz od wielu lat aktywnie działa na rzecz kynologii łowieckiej, organizacji prób i konkursów pracy psów myśliwskich oraz promocji właściwego użytkowania i szkolenia psów w łowiectwie. Jest osobą dobrze znaną środowisku kynologicznemu regionu.

Serdecznie gratulujemy objęcia funkcji Przewodniczącego Komisji Kynologicznej, życząc wielu sukcesów, satysfakcji z pracy społecznej oraz powodzenia w realizacji inicjatyw służących rozwojowi kynologii łowieckiej w naszym okręgu.

Darz Bór!

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱