Polski Związek Łowiecki z nagrodą „Symbol Odpowiedzialności Społecznej”

Nagroda Symbol Odpowiedzialności Społecznejtrafiła do rąk wszystkich myśliwych w Polsce zrzeszonych w Polskim Związku Łowieckim. To wyróżnienie dla najlepszych w kraju przedstawicieli firm, przedsiębiorstw, uczelni i innych instytucji, które charakteryzują się najwyższą jakością, innowacyjnością, skutecznym zarządzaniem, wsparciem biznesowym oraz synergią nauki i biznesu. Nagrodę w imieniu PZŁ odebrał łowczy krajowy Paweł Lisiak oraz Ewa Kraska, członkini Zarządu Głównego, podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbyła się 18 listopada w Katowicach.  

Kapituła nagrodziła 60 podmiotów z różnych branż, z czego większość stanowiły podmioty gospodarcze oraz laureaci ze świata nauki. Odbierający wyróżnienia często podkreślali, że to właśnie skuteczne zarządzanie, innowacyjność, rozwój oraz synergia nauki i biznesu są najlepszymi motywatorami ich wytężonej pracy.

Zgromadziliśmy dziś firmy, przedsiębiorstwa, uczelnie oraz instytucje, które charakteryzują się rozwojem nowoczesnych technologii, najwyższą jakością, innowacyjnością, skutecznym zarządzaniem, wsparciem biznesowym oraz synergią nauki i biznesu. Te czynniki są najważniejsze we współczesnej gospodarce, która zmienia świat na lepsze.

– mówił Jakub Lisiecki, dyrektor zarządzający PubliCity Media Group, redaktor naczelny „Monitora Biznesu” i „Monitora Rynkowego”, dodatków ukazujących się w Rzeczpospolitej, Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Pulsie Biznesu podczas galowego przemówienia.

O nominacji do nagrody dowiedzieliśmy się w maju br.  Miłym zaskoczeniem było odebranie nagrody podczas uroczystej Gali Finałowej. W imieniu myśliwych nagrodę Symbolu  odebrał łowczy krajowy Paweł Lisiak oraz Ewa Kraska, członkini Zarządu Głównego PZŁ:

W imieniu wszystkich polskich myśliwych chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować Kapitule za przyznane wyróżnienie. Pokolenia myśliwych od niemal 100 lat chronią naszą polską przyrodę i zachowują ją dla przyszłych pokoleń. Nasza codzienna społeczna praca i rola zostały w końcu zauważone i należycie docenione. To dla nas zaszczyt i honor, że możemy wciąż służyć ludziom i przyrodzie. Wierzę, że ta nagroda doda nam skrzydeł do dalszej pracy i jeszcze efektywniejszych starań na rzecz zachowania polskiego dziedzictwa przyrodniczego i polskiego ekosystemu.

-mówił podczas odbierania nagrody Przewodniczący Zarządu Głównego PZŁ.

 

W ciągu ostatnich 11 lat laureatami programu Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022″ zostało ok. 800 instytucji, które wykonują zadania dla dobra wszystkich obywateli i które przyczyniają się do rozwoju Polski. Symbol przyznawany jest firmom charakteryzującym się najwyższą jakością zarządzania, innowacyjnością, dbałością o ekologię i szeroko pojęte dobro mieszkańców. Działania Polskiego Związku Łowieckiego doskonale wpisują się w powyższe idee.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱