Szkolenie weterynaryjne w dniach 13 – 14 grudnia 2023

Zarząd Okręgowy PZŁ w Bielsku-Białej  informuje, iż w dniach 13-14 grudnia 2023 roku (od godz. 16:30) odbędzie się  2-dniowe szkolenie  z zakresu wiedzy wymaganej od osób, które polują na zwierzęta łowne z zamiarem wprowadzenia na rynek produktów pochodzenia zwierzęcego pozyskanych z tych zwierząt, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 26 listopada 2010 roku w sprawie przeprowadzenia szkoleń myśliwych.

Szkolenie odbywać się będzie w trybie zdalnym przy wykorzystaniu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu muszą posiadać sprzęt komputerowy z dostępem do internetu i aplikację Microsoft Teams umożliwiającą, połączenie audiowizualne z wykładową podczas wykładu.

ZGŁOSZENIA należy wysłać z adresu e-mail uczestnika szkolenia (na który będziemy przesyłać bieżącą korespondencję dotycząca przebiegu szkolenia i kody dostępowe do aplikacji)   na adres e-mail: szkoleniazopzlbb@gmail.com   do dnia 11 grudnia 2023.

Istnieje możliwość uczestnictwa grupowego np. w siedzibie Koła na jednym adresie mailowym,  z takiego spotkania Sekretarz lub ktoś  Zarządu Koła sporządzą listę obecności na jeden i drugi termin — uczestnicy podpisują każdego dnia oddzielnie, następnie proszę  przesłać to do biura tut. ZO celem rozliczenia i wystawienia Faktury dla Koła.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu osób indywidualnych  jest dokonanie opłaty za szkolenie w wysokości 100,00 zł na konto Zarządu Okręgowego PZŁ w Bielsko-Biała 07 1240 6449 1111 0000 5290 2978  dla tych osób nie wystawiamy faktury.

Potwierdzenie opłaty indywidualnej za szkolenie, należy wysłać z adresu e-mail uczestnika szkolenia na adres e-mail: szkoleniazopzlbb@gmail.com  do dnia 11 grudnia 2023 .

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱